Zostało tylko kilka domów do sprzedaży!

Zostało tylko kilka całorocznych domów, w stylu tradycyjnego budownictwa ziemiańskiego na Pojezierzu Kaszubskim, zbudowanych w technologii drewnianej o konstrukcji szkieletowej, otynkowanych, pokrytych strzechą i  starannie wykończonych drewnianymi i kamiennymi detalami. 

Wszystkie domy wykonane są w tym samym stylu architektonicznym, choć każdy z nich nieznacznie różni się od pozostałych układem aranżacyjnym. 

Do unikalnej elewacji z murem pruskim i konstrukcji budowlanej - widocznej dla oka - wewnątrz domu zastosowano stare i efektowne belki, odpowiednio odrestaurowane. Każdy z domów posiada doskonale zaplanowane wnętrze, które pozwoli jego mieszkańcom cieszyć sie komfortem, wygodą i prywatnością przez cały rok.

Zamysł Danielowej Doliny wybiegł jednak daleko poza konstrukcję budynków. Równie duży nacisk położono na wkomponowanie domów w naturalne, niezwykle otoczenie i stworzenie harmonijnej całości malej wioski, z rzeczką wijąca sie wśród domów, blisko brzegu Jeziora Ostrzyckiego. 

Sielski krajobraz uzupełnią starannie wykonane kamienne ścieżki i podjazdy do każdego z budynków oraz otaczająca zieleń. Ogrodzenie całego osiedla oraz system monitoringu zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój. Wszystko to sprawia, że posiadanie lokum za miastem stanie się dla Państwa wyłącznie przyjemnością. 

Danielowa Dolina jest miejscem niepowtarzalnym, przeznaczonym dla osób ceniących unikalność, bezpieczeństwo, harmonijne piękno, dobry styl , zdrowy i aktywny tryb życia.

To tutaj można pielęgnować przynależność do regionu, podtrzymywać tradycje kaszubskie, podziwiać piękne widoki, korzystać z bogactwa natury, uczestniczyć w wydarzeniach kulturalno-społecznych i nawiązywać nowe przyjaźnie. Kaszuby – to nasza mała ojczyzna.

Makieta Danielowej Doliny