Oferujemy Państwu do sprzedaży luksusowe domy położone na zamkniętym osiedlu DANIELOWA DOLINA, położone w samym sercu Kaszub, w małej wsi Czaple, w krainie Kółka Jezior Raduńskich.

Danielowa Dolina to unikalny projekt wykorzystujący zalety tego dziewiczego regionu Polski.

Inwestycja składa się z szesnastu całorocznych obiektów zbudowanych w technologii drewnianej o konstrukcji szkieletowej, pokrytych strzechą i wykończonych starannie dobranymi elementami drewnianymi i kamiennymi.

Do unikalnej elewacji z murem pruskim zastosowano stare odrestaurowane belki, odpowiednio odrestaurowane.

Duży nacisk położono na wkomponowanie domów w naturalne, niezwykłe otoczenie i stworzenie harmonijnej całości malej wioski, z rzeczką wijącą się wśród domów, blisko Jeziora Ostrzyckiego. Sielski krajobraz uzupełniają starannie wykonane kamienne ścieżki i podjazdy do każdego z budynków oraz otaczająca zieleń.

Ogrodzenie całego osiedla oraz system monitoringu zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój.

Danielowa Dolina jest miejscem niepowtarzalnym przeznaczonym dla osób ceniących unikalność, bezpieczeństwo i harmonijne piękno, dobry styl i ekologiczny, zdrowy styl życia. To tutaj można pielęgnować przynależność do regionu, podtrzymywać tradycje kaszubskie, podziwiać piękne widoki, korzystać z obfitości natury, uczestniczyć w wydarzeniach kulturalno-społecznych i nawiązywać nowe przyjaźnie. Kaszuby – to moja mała ojczyzna.